הן אם אתם הרעים יודעים לתת מתּנות טובות לבניכם, כל שכן אביכם שבשמים יתן אך טוב למבקשים ממנו

מתיו ז יא (הבשורה על פי מתיו פרק שבע פסוק אחד עשרה)

שמי עמנואל שזה אומר אלוהים עמנו. נכון שאלוהים עימי שזה אומר שגם ישוע המשיח זה עימי כל יום. כן, אני מאמין, אוהב והולך אחרי ישוע המשיח בכל ליבי. כן, ישוע זה המשיח, ישוע זה הבן של אלוהים, גם לידת הבתולים של ישו נכון. כן, אני הוטבל בגיל יג. כמו כן, אני לא קתולי ולא איש עסקים, אני רק חולק את אמונתי כאן. מאז שהבעתי את אמונתי בכנסייתי, אני לא עוד רצוי שם, שלא מדובר בהפתעה (לוקס יז כו-כז, לוקס יח ח, מתיו כב ג). בכל זאת נשאר נאמן לאמונתי ומה שישוע לימד לי לא משנה מה, ויש לי ישוע (מתיו יח כ). ישוע הגן עליי מתאונות הרבות, לא נפצעתי, זה התנסות החיים שלי שקשה לתאר במילים. הוא מרפא, ממגן ומעודד לי (א׳ פטרוס ה ז).

שנה שעברה היה לי דלקת שרירים ברגל שמאל כי התעמלות מופרזת וזה כאב הרבה כאשר אני ניסיתי ללכת סביב וגם היה נפוח. בתים חולים ורופאים לא הצליחו לסייע, אבל סמכתי כליל את ישוע המשיח בכל ליבי. לסיכום: אני רק התפללתי לריפוא וישוע המשיח ריפא אותי, ותפילותיי אישי ואין ספר תפילה.

כמה חודשים לאחר מכן, אני הלכתי ברגל יותר מאשר כ קילומטר בירושלים ביום שבת. אני הלכתי לגן סאקר שהוא מעולה מיקום לבלות זמן עם משפחה שלך. גם אני רוצה משפחה, משפחה גדולה עם רבים ילדים ,בדרך שנעים ביותר עם הרצון של אלוהים, שזה משאלת ליבי. וכן אני באמת מאמין בכל שכתוב בדף הבית זה על ללדת ללא כאבים, בלי לידה צירים. אני מאמין שאין לא יותר יקר מברכה זאת לאישה.